niedziela, 25 lutegoPodcast TV - Twoja własna telewizja internetowa
Shadow

Czy warto zainwestować w lampę UV do paznokci?

Wyposażenie salonu piękności zależy rzecz jasna od tego, jakie usługi będą w nim świadczone. Komponując swoją ofertę warto zaś brać pod uwagę nie tylko kompetencje personelu (te zawsze można zwiększyć, a nawet w tej branży trzeba to robić), ale też zapotrzebowanie i trendy rynkowe. Na pewno każdy szanujący się salon kosmetyczny musi proponować stylizację paznokci, przede wszystkim trwałą. To zaś oznacza konieczność zaopatrzenia się w odpowiednie produkty. Sprawdź, jakie.

Co będzie potrzebne do stylizowania paznokci?

Na zwyczajny manicure i pedicure, polegający na pielęgnacji dłoni i stóp i paznokci oraz pomalowanie ich zwykłym lakierem, decyduje się stosunkowo mało osób, co jest spowodowane niewielką trwałością klasycznych powłok. Osoby udające się do kosmetyczki chcą, by efekt na ich paznokciach utrzymał się długi czas, stąd popularność trwałych metod stylizacji, jak żelowa czy hybrydowa. W ich przypadku niezbędna jest lampa UV do paznokci, pozwalająca na utwardzanie nanoszonych warstw. Istnieją też inne metody zdobień, niewymagające posiadania takiego produktu, jak manicure tytanowy, są one jednak znacznie mniej popularne. Poza tym warto pamiętać, że trwała stylizacja nie ogranicza się tylko do paznokci u rąk —  popularny jest też pedicure hybrydowy. Okazji do wykorzystania tego sprzętu z pewnością zatem nie zabraknie.

Jak wybrać lampę?

Stylizacja paznokci, zwłaszcza będące hitem ostatnich sezonów hybrydy, to zdecydowanie najpopularniejsze zabiegi, na jakie kobiety umawiają się do salonów, zatem sprzęt do ich wykonywania na pewno będzie stale użytkowany. Z tego powodu ważne jest, by był:

  • wytrzymały i solidny, odporny na przeciążenia i przepalanie,
  • ergonomiczny,
  • łatwy w obsłudze,
  • energooszczędny,
  • estetyczny.

To ostatnie związane jest z koniecznością dbania o wizerunek przedsiębiorstwa. Najlepiej stawiać na wyroby cenionych firm —  takie zaproponować może dobra hurtownia kosmetyczna. By skorzystać z jej usług, nie trzeba udawać się do niej osobiście, można zdecydować się na złożenie zamówienia online.

Modna stylizacja

Bez sprzętu do trwałej stylizacji paznokci i tego rodzaju propozycji w ofercie trudno jest obyć się współczesnym salonom, nie warto zatem nawet próbować. Lepiej postawić na takie usługi i nie dać się wyprzedzić konkurencji.