środa, 29 listopadaPodcast TV - Twoja własna telewizja internetowa
Shadow

Dekoracja na roczek — co wybrać?

Pierwsze urodziny maluszka to naprawdę wyjątkowa okazja. Choć on sam może ich nie pamiętać, gdy podrośnie na pewno będzie przeglądać wykonane przez rodzinę zdjęcia. Sprawdź, jak urządzić przyjęcie, by panowała na nim bajkowa i przytulna atmosfera. Wybierz najlepsze dekoracje.

Ozdoby na przyjęcie urodzinowe

Warto postawić na kilka akcesoriów zaprojektowanych specjalnie z myślą o pierwszych urodzinach. Należą do nich na przykład balony i świeczki w kształcie jedynki. Najczęściej sprzedawane są w dwóch wariantach kolorystycznych: niebieskim dla chłopca i różowym dla dziewczynki. Dekoracja na roczek może nawiązywać do różnych motywów przewodnich. Świetnym rozwiązaniem są ozdoby z ilustracjami:

  • chmurek, rakiet, gwiazdek i lotu w kosmos,
  • uśmiechniętych zwierzątek,
  • magicznych jednorożców,
  • misiów i bohaterów bajek,
  • kolorowych kwiatków.

Jeśli zależy Ci na stylu eko, możesz zdecydować się na papierowe naczynia jednorazowe z materiału naturalnego pochodzenia. Potrzebne Ci będą na przykład kubki, które posiadają specjalną powłokę uszczelniającą i zapobiegającą przeciekaniu płynów. Pojemniki na jedzenie i napoje można też nabyć w różnych wariantach kolorystycznych.

Dekoracja dla chłopca i dziewczynki

Największy zachwyt wśród dzieci wzbudzają balony, którymi można się bawić w trakcie imprezy. Do odbijania najlepiej sprawdzają się modele o klasycznym kształcie. Warto jednak zamówić też oryginalne produkty stylizowane na jednorożce i chmurki. Kolejnym pomysłem na ozdobienie miejsca przyjęcia są girlandy i tasiemki. Organizatorzy chętnie korzystają też z dekoracyjnych foremek na muffinki, pojemników na popcorn oraz papierowych słomek. Starsze dzieci uwielbiają zabawę z piniatami, w których ukryte są cukierki. Akcesoria można nabyć w gotowych zestawach skompletowanych według określonego motywu kolorystycznego.

Aranżacja imprezy dla rocznego dziecka

Wybierz najpiękniejsze gadżety imprezowe i stwórz efektowną aranżację, która zachwyci wszystkie zgromadzone osoby. Zainwestuj w jednorazowe naczynia z modnymi wzorami, kolorowe balony, girlandy i świeczki na tort.