środa, 29 listopadaPodcast TV - Twoja własna telewizja internetowa
Shadow

Jaka dekoracja na roczek będzie najlepsza?

Planujesz przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? Dowiedz się, jakie dekoracje wybrać! Poznaj najpopularniejsze ozdoby na roczek. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy wyborze balonów, świeczek i jednorazowych naczyń na imprezę.

Efektowna dekoracja na roczek

Postaraj się utrzymać aranżację przyjęcia w bajkowym, przytulnym charakterze. Pomogą Ci w tym akcesoria zaprojektowane z myślą specjalnie o maluchach. Świetnym rozwiązaniem są kolorowe balony, które ozdobiono różnymi wzorami. Warto zastanowić się nad motywem przewodnim imprezy. Przydatne jest wybranie kilku dominujących barw, na przykład bieli i błękitu. Wówczas można zdecydować się na niebieskie balony w chmurki i girlandy w podobnym odcieniu. Aranżacja pozostanie spójna i miła dla oka. Każda dekoracja na roczek powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu zgromadzone dzieci będą mogły na przykład bawić się balonami, traktując je jak piłki.

Modne ozdoby na urodziny

Co jeszcze powinno znaleźć się w zestawie urodzinowych dekoracji? Jest kilka przedmiotów, które zdobyły szczególne zainteresowanie wśród organizatorów imprez i gości. Należą do nich między innymi:

  • świeczki w kształcie cyferki 1, które można bezpiecznie osadzić na torcie,
  • wielobarwne bannery z napisem: Happy Birthday,
  • papierowe kubeczki z motywem słoników i zwierzątek,
  • foto gadżety do wykonywania pamiątkowych zdjęć,
  • talerzyki imitujące piłkę nożną,
  • serwetki w kolorze złota,
  • papilotki na muffinki i słomki do napojów,
  • balony w kształcie jednorożca,
  • czapeczki na głowę dla zgromadzonych gości.

Produkty kompletuje się samodzielnie lub nabywa w gotowym zestawie. Sklep z dekoracjami regularnie wprowadza do oferty nowości, dzięki czemu każdego roku można zaskoczyć solenizanta innymi ozdobami. Ciekawą propozycją są drewniane księgi, w których umieszcza się pamiątkowe wpisy.

Dekoracje na przyjęcia

Chcesz zachwycić gości i urządzić niezapomnianą imprezę dla swojego maluszka? Wybierz modne dekoracje! Postaw na balony i świeczki przeznaczone dla rocznych dzieci oraz kolorowe dodatki, takie jak serwetki, słomki i papilotki na muffiny.