wtorek, 16 kwietniaPodcast TV - Twoja własna telewizja internetowa
Shadow

Lampa UV do paznokci — jak wybrać odpowiednią?

Różne rodzaje manicure i pedicure to podstawa oferty wielu salonów piękności, ponieważ na takie usługi jest ogromny popyt. Nic dziwnego, kiedy dostępne były jedynie podstawowe rodzaje stylizacji, czyli malowanie płytek zwykłym lakierem, można było wykonywać je samodzielnie, zaś trwałe metody, jak żele czy hybrydy, wymagają skorzystania z profesjonalnych usług. Warto wprowadzić je do swej oferty, wpierw zaopatrując się w odpowiednie wyposażenie. Dowiedz się na ten temat więcej.

Jakie rodzaje stylizacji wybrać?

Opracowując swoją ofertę, trzeba kierować się trendami rynkowymi. Oczywiście warto postawić także na klasyczny manicure i pedicure — z pewnością wiele osób zechce zadbać o swoje paznokcie i skórę dłoni oraz stóp nawet bez malowania płytek. Jednak dużo większym powodzeniem cieszą się trwałe metody stylizacji, które dają efekt na kilka tygodni —  jeśli uda się zapewnić maksymalną trwałość, będzie można mieć pewność ciągłego zainteresowania klientów.

Bezsprzecznie największe powodzenie obecnie ma stylizacja hybrydowa, więc jednym z kluczowych elementów wyposażenia salonu będzie lampa UV do paznokci , ewentualnie ledowa. Wybierając taki produkt, trzeba zwrócić uwagę na wiele kwestii, a jedną z najważniejszych jest to, czy nadaje się on do wykonywania nie tylko manicure, ale i pedicure. Ten ostatni zabieg ma ogromne znaczenie dla klientów, ponieważ mało kto potrafi samodzielnie nadać swym stopom i paznokciom pożądany wygląd, w dodatku zapewniając sobie efekt na długi czas —  w przypadku stóp jest to jeszcze trudniejsze niż jeśli chodzi o dłonie.

Jak kupić dobrą lampę?

Choć taki element wyposażenia nie jest szczególnie drogi w porównaniu z innymi sprzętami, jakie stosuje się w salonach, jak wysoko zaawansowane lasery, na pewno żaden przedsiębiorca nie chce wymieniać go zbyt szybko z powodu awarii czy np. przepalenia. Istotne jest zatem, by postawić na wytrzymały sprzęt, uznanego producenta, odporny na bardzo intensywną eksploatację, można bowiem spodziewać się, że będzie w niemal ciągłym użyciu. Takie produkty zapewni dobra hurtownia kosmetyczna .

Wygoda pracy i gwarancja usług wysokiej jakości

Paznokcie żelowe czy hybrydowe muszą być nie tylko piękne, ale też trwałe, więc znaczenie mają umiejętności personelu lecz również jakość używanych produktów. Warto postawić na najlepsze.